گزارش عکس: دیپلمات‌های پابرهنه…

  • wolfowitz
    پل ولفوویتز، رئیس بانک جهانی، شاید عزمش را جزم کرده باشد که جهان را از فقر نجات دهد. اما به نظر می‌رسد برای خودش نتوانسته کار زیادی انجام دهد. این عکس آقای ولفوویتز را هنگام بازدید از مسجدی در ترکیه نشان می‌دهد با دو جوراب پاره.
  • Hillary Rodham Clinton, Nicolas Sarkozy
    این عکس هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه آمریکا، را در حال ملاقات رسمی با با نیکولا سارکوزی، رئیس جمهوری فرانسه در کاخ الیزه نشان می‌دهد. کفش خانم کلینتون در حالی که از پله ها بالا می‌رفت از پایش درآمد.
  • Khatami_Katsav
    محمد خاتمی، رییس جمهوری ایران، به شدت تکذیب کرد که در مراسم خاکسپاری پاپ ژان پل دوم در واتیکان با موشه کتساو، رییس جمهوری اسراییل، سمت چپ عکس، دست داده باشد. حروف اول اسم خاتمی و کتساو که در زبان انگلیسی با حرف "K" شروع می‌شود باعث شد تا دو رئیس جمهوری کنار هم بایستند.

خبرنگارها برای این‌که اخبار خشک سیاسی را کمی جذاب کنند، دنبال اتفاق‌های جالب و نادر می‌گردند. در این میان، گاه پیش می‌آید که یک مقام عالی‌رتبه بی‌آن‌که از قبل پیش‌بینی کرده باشد، مجبور می‌شود کفش‌هایش را دربیاورد و وارد مسجدی شود و جوراب پاره‌اش را به نمایش بگذارد…

اگر موفق شوید چنین صحنه‌ای را ثبت کنید، هم خبر را پوشش داده‌اید و هم به جذابیت ماجرا افزوده‌اید. دنبال جزییات باشید و تا می‌توانید چشم بچرخانید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *